Redacția KANAL D2
VIDEO O femeie în vârstă de 70 s-a stins din viață în fața spitalului. Medicii au considerat că nu are nimic grav
O pacientă de 70 de ani a murit în fața spitalului din Slatina la doar zece minute după ce fusese trimisă acasă cu un diagnostic banal.